شاخه‎ها

پمپ آب پنتاکس مدل CBT100/00 دو پروانه سه فاز

پمپ آب پنتاکس مدل CBT100/00  دو پروانه نوریل سه فاز

پمپ آب پنتاکس CBT100 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد ، این پمپ با دو پروانه از جنس برنز و نوریل و شفت استیل  در مقابل رسوبات مقام می باشد

جدید

محصول موجود

5,750,000 ریال

  پمپ آب پنتاکس مدل CBT100/00  دو پروانه نوریل سه فاز


پمپ پنتاکس CBT100 که از خانواده پمپ های سانتریفیوژی دو پروانه با قدرت 1 اسب می باشد، این پمپ آب بی صدا ومناسب برای سامانه فشار ساختمان ،خانگی و کارخانه های صنعتی و باغبانی می باشد، دو پروانه مقابل هم تامین فشار بالا و دبی مناسب را تضمین می کند.

پمپ آب پنتاکس CBT100 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد ، این پمپ با دو پروانه از جنس برنز و نوریل و شفت استیل  در مقابل رسوبات مقام می باشد ، تکنولوژی بالایی که در ساخت پمپ آب پنتاکس به کار رفته باعث گردیده که این پمپ بسیار نرم و بدون صدا فعالیت کند. الکتروموتور پمپ Pentax با دور موتور 2900 RPM کار می کند که باعث گردیده از این پمپ آب به صورت متناوب استفاده گردد. طراحی نوع سرپمپ ، در پمپ پنتاکسموجب گردیده که هواگیری این پمپ آب بسیار آسان و راحت با حداقل نیاز به آن صورت گیرد. نکته مهم در نصب پمپ آب پنتاکس این است که حتماً باید سایز شیر آلات مکش و دهش نصب شده روی پمپ با سایز ورودی و خروجی آن یکسان باشد.

در این پمپ آب بدنه از جنس چدن است و پروانه‌ی آن در مدل‌های 00 از نوریل و در مدل‌های 01 از برنج است.

پمپ هاي دو پروانه PENTAX را عموماً پمپ هاي دو مرحله نيز مينامند که براي توليد دبي و فشار متوسط کاربرد دارند.اين نوع پمپ ها براي استفاده انتقال آب تميز يا مايعات ديگر شبيه به آب در خواص فيزيکي و شيميايي کاربرد دارند و براي مصارف خانگي،آبياري اتوماتيک، سيستم هاي تهويه کوچک و ساير تجهيزات استفاده مي شوند.الکتروپمپ هاي بشقابي PENTAX سري CBT از پرمصرف ترين پمپ ها در مصارف خانگي در انتقال آب سرد و گرم و مصارف صنعتي مي باشند. از جمله مزاياي مهم اين پمپ ها جدا بودن موتور از پمپ مي باشد . بدنه اين پمپ ها از جنس چدن ضد زنگ و پروانه آنها از جنس پلاستيک ساخته و طراحي شده است و مي توانند مايعاتي با حداکثر دماي 40 درجه سانتيگراد را پمپاژ کنند..

جنس چدنی
کشور سازنده ایتالیا
شرکت سازنده شرکت پنتاکس
نوع دستگاه دو پروانه
جنس پروانه برنجی
حداکثر هد 40 متر
حداکثر دبی 4.5 مترمکعب در ساعت
قدرت موتور یک اسب بخار
نوع برق مصرفی سه فاز
ولتاژ برق مصرفی 380 ولت