شاخه‎ها

پمپ آب خانگی بشقابی پنتاکس 01/CMT210 سه فاز

پمپ آب خانگی بشقابی  پنتاکس سری CMT210  سه فاز


پمپ آب پنتاکس CMT210 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد ، این پمپ با یک پروانه از جنس برنز و شفت استیل  در مقابل رسوبات مقام می باشد

جدید

محصول موجود

0 ریال

پمپ آب خانگی بشقابی  پنتاکس سری CMT210 سه فاز

پمپ پنتاکس CMT210 سوپاپ سرخود که از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه بشقابی می باشد ، این پمپ آب کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی ، کاربردهای صنعتی آسان ، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع و انتقال گازوئیل می باشد ؛ این نوع پمپ پنتاکس با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده است.

پمپ آب پنتاکس CMT210 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد ، این پمپ با یک پروانه از جنس برنز و شفت استیل  در مقابل رسوبات مقام می باشد ، تکنولوژی بالایی که در ساخت پمپ آب پنتاکس به کار رفته باعث گردیده که این پمپ بسیار نرم و بدون صدا فعالیت کند. الکتروموتور این نوع از پمپ Pentax با دور موتور 2900 RPM  به صورت متناوب کار می کند. طراحی نوع سرپمپ ، در پمپ پنتاکس موجب آن گردیده که هواگیری در آن بسیار آسان و راحت و در ضمن نیاز به این امر به حداقل ممکن برسد. نکته مهم در نصب این پمپ آباین است که حتماً باید سایز شیر آلات مکش و دهش نصب شده روی پمپ پنتاکس با سایز ورودی و خروجی آن پمپ آب یکسان باشد.


پمپ آب پنتاکس مدل 01/CMT210 سه فاز دارای یک سال گارانتی  می باشد.

جنس چدنی
کشور سازنده ایتالیا
شرکت سازنده شرکت پنتاکس
نوع دستگاه بشقابی
جنس پروانه برنز
حداکثر هد 50 متر
حداکثر دبی 7 مترمکعب در ساعت
قدرت موتور 2.2 اسب بخار
نوع برق مصرفی سه فاز
ولتاژ برق مصرفی 380 ولت