شاخه‎ها

پمپ آب خانگی کوچک پنتاکس PM45 تک فاز

پمپ آب خانگی کوچک پنتاکس سری PM45 تک فاز:

پمپ آب پنتاکس PM45 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد، این پمپ آب با یک پروانه خورشیدی از جنس برنز و شفت استیل در مقابل رسوبات مقام می باشد،

جدید

محصول موجود

2,250,000 ریال

پمپ آب خانگی کوچک پنتاکس سری PM45 تک فاز:
پمپ پنتاکس PM45 از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه می باشد، این پمپ کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی، کاربردهای صنعتی آسان، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع می باشد ؛ این پمپ آب تک پروانه با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده اند.

پمپ آب پنتاکس PM45 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد، این پمپ آب با یک پروانه خورشیدی از جنس برنز و شفت استیل در مقابل رسوبات مقام می باشد، تکنولوژی بالایی که در ساخت پمپ آب Pentax به کار رفته باعث گردیده که این پمپ بسیار نرم و بدون صدا فعالیت کند. الکتروموتور پمپ آب پنتاکس تک پروانه با دور موتور 2900 RPM کار می کند که باعث گردیده از این پمپ آب به صورت متناوب استفاده گردد. طراحی نوع سرپمپ، در پمپ پنتاکس موجب آن شده که هواگیری در آن بسیار آسان و راحت و در ضمن نیاز به این امر به حداقل ممکن برسد. نکته مهم در نصب پمپ پنتاکس این است که حتماً باید سایز شیر آلات مکش و دهش نصب شده روی این پمپ آب با سایز ورودی و خروجی آن یکسان باشد.


این محصول ساخت کشور ایتالیا می باشد.

جنس چدنی
کشور سازنده ایتالیا
شرکت سازنده شرکت پنتاکس
نوع دستگاه بشقابی
جنس پروانه برنجی
حداکثر هد 33 متر
حداکثر دبی 2.5 متر مکعب در ساعت
قدرت موتور نیم اسب بخار
نوع برق مصرفی تک فاز
ولتاژ برق مصرفی 220 ولت