شاخه‎ها

پمپ آب خانگی بشقابی پنتاکس سری CM100/00 پروانه نوریل

پمپ آب خانگی بشقابی یک اسب پنتاکس سری CM100/00

پمپ آب پنتاکس CM100 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد ، این پمپ با یک پروانه از جنس نوریل و شفت استیل در مقابل رسوبات مقام می باشد ،در ضمن این پمپ آب با مدل CM100/01 دارای پروانۀ برنزی می باشد.

جدید

محصول موجود

4,100,000 ریال

پمپ آب خانگی بشقابی یک اسب پنتاکس سری CM100/00:

پمپ پنتاکس CM100 سوپاپ سرخود که از خانواده پمپ های سانترفیوژی تک پروانه بشقابی می باشد ، این پمپ آب کاملا بی صدا و مناسب برای سامانه های خانگی ، کاربردهای صنعتی آسان ، باغبانی و انتقال مایعات و تخلیه منابع و انتقال گازوئیل می باشد ؛ این نوع پمپ پنتاکس با یک منحنی بسیار مسطح در جهت ضمانت فشار ثابت و دائمی و براساس یک نسبت قابل توجه میان کارایی و بازده مورد نیاز طبقه بندی شده است.

پمپ آب پنتاکس CM100 بسیار کم حجم و کارآمد می باشد ، این پمپ با یک پروانه از جنس نوریل و شفت استیل در مقابل رسوبات مقام می باشد ،در ضمن این پمپ آب با مدل CM100/01 دارای پروانۀ برنز می باشد. تکنولوژی بالایی که در ساخت پمپ آب پنتاکس به کار رفته باعث گردیده که این پمپ بسیار نرم و بدون صدا فعالیت کند. الکتروموتور این نوع از پمپ Pentax با دور موتور 2900 RPM  کار می کند که باعث گردیده از این پمپ آب به صورت متناوب استفاده گردد. طراحی نوع سرپمپ ، در پمپ پنتاکس موجب آن گردیده که هواگیری در آن بسیار آسان و راحت و در ضمن نیاز به این امر به حداقل ممکن برسد. نکته مهم در نصب این پمپ آب این است که حتماً باید سایز شیر آلات مکش و دهش نصب شده روی پمپ پنتاکس با سایز ورودی و خروجی آن پمپ آب یکسان باشد.

درباره پمپ تحت فشار خانگی پنتاکس سری CM :

امروزه با کاهش فشار آب در بسیاری از مناطق، استفاده از پمپ های تامین فشار خانگی بسیار رایج گردیده است. این پمپ ها معمولا از توان نیم اسب به بالاتر بوده وتوانایی آب رسانی به ساختمان های 1 الی چندین طبفه را دارند. پمپ های تحت فشار خانگی پنتاکس سری CM در مصارف خانگی جهت افزایش فشار آب در لوله ها و شبکه های آبرسانی کوچک از آبهای سطحی کاربرد دارد. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن بایستی جهت پمپاژ آب تمیز، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود. پمپ تحت فشار خانگی نیم اسب پنتاکس CAM100 قابل استفاده برای انتقال آب تمیز یا مایعات دیگر شبیه به آب در خواص فیزیکی و شیمیایی و مناسب برای آبرسانی منازل 2 و 3 طبقه، تخلیه مخازن ، باغبانی، تخلیه استخر و یا استفاه در سایر تجهیزات می باشد.


ویژگی های پمپ آب خانگی بشقابی یک اسب پنتاکس سری CM100/00:

بدنه پمپ و متعلقات از چدن با پوشش ضد زنگ    
پروانه برنجی / باکالیت    
مکانیکال سیل از جنس سرامیک - گرافیت
شافت استنلس استیل AISI 304    
حداکثر دمای محیط : 40C    
حداکثر. دمای مایع : 90 درجه سانتیگراد
پمپ آب پنتاکس مدل 00/CM100 با یک سال گارانتی  می باشد.


این محصول ساخت کشور ایتالیا می باشد.

جنس چدنی
کشور سازنده ایتالیا
شرکت سازنده شرکت پنتاکس
نوع دستگاه بشقابی
جنس پروانه باکالیت
حداکثر هد 33 متر
حداکثر دبی 6 مترمکعب در ساعت
قدرت موتور یک اسب بخار
نوع برق مصرفی تک فاز
ولتاژ برق مصرفی 220 ولت